Przegrana z brazylijską kadrą narodową wynikiem jeden do czterech - bardzo słabe spotkanie drużyny narodowej Korei Południowej!

Przegrana z brazylijską kadrą narodową wynikiem jeden do czterech - bardzo słabe spotkanie drużyny narodowej Korei Południowej!

Narodowa reprezentacja Brazylii zagra w 1/4 finału mistrzostw świata po tym jak pokonuje zespół narodowy Korei Południowej!

Obecnie rozgrywane światowe mistrzostwa są niezwykłe pod wieloma względami i nie da się temu zaprzeczyć. Właśnie zakończyły się grupowe rozgrywki, więc nadszedł czas na to, co sympatycy piłki nożnej uwielbiają najbardziej. Chodzi oczywiście o pucharową drabinkę, gdzie przegrana może wyeliminować Cię z turnieju a także marzeń o zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Polska reprezentacja piłkarska poniosła klęskę w niedzielę z drużyną narodową Francji wyniki 1 do 3 i została wyeliminowana z mundialu. Jednak to nie oznacza końca doznań dla piłkarskich kibiców w Polsce, gdyż turniej nadal trwa. Warto z całą pewnością śledzić grę brazylijskiej reprezentacji narodowej, gdyż z meczu na mecz wygląda dużo lepiej. Fantastycznym tego dowodem było spotkanie 1/8 finału z drużyną narodową Korei Południowej, gdzie zawodnicy drużyny narodowej Brazylii urządzili sobie festiwal strzelecki w pierwszej połowie. Już w szóstej minucie została strzelona bramka numer jeden dla brazylijskiej reprezentacji narodowej, a autorem był Vinicius, który fantastycznie poradził sobie w szesnastce z defensywą oponenta.

Należy zaznaczyć fakt, że pierwsza połowa spotkania była prawdziwym koszmarem dla drużyny Korei Południowej. Zwłaszcza, że I część skończyła się prowadzeniem narodowej kadry Brazylii rezultatem 4 do 0. Kolejne bramki zdobywali Neymar Jr, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Sympatycy futbolu obecni na trybunach mogli czuć satysfakcję, ponieważ mieli możliwość podziwiać istny popis Brazylii. W drugich 45. minutach tempo tego spotkania zdecydowanie opadło. Brazylijscy zawodnicy starali się budować następne akcje, jednak gracze reprezentacji narodowej Korei Południowej fantastycznie się bronili. 15 minut przed zakończeniem pojedynku kadra narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Na uderzenie zza szesnastki zdecydował się napastnik kadry Korei Południowej, a bramkarz kadry Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. W ostatecznym rozrachunku to starcie zakończyło się rezultatem 4 do 1 dla narodowej reprezentacji Brazylii, która w ćwierćfinale będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego starcia będzie kwalifikacja do 1/2 finału mundialu i pewność rywalizacji o medal.

Chmura tagów

Zostaw komentarz

Brak kometarzy