Słaby występ polskiej piłkarskiej reprezentacji na starcie eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską kadrą!

Słaby występ polskiej piłkarskiej reprezentacji na starcie eliminacji do Euro 2024 - porażka z czeską kadrą!

Porażka polskiej reprezentacji z reprezentacją narodową Czech w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie były zbyt udane. Oczywiście polscy reprezentanci byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłki nożnej z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na pozycji szkoleniowca jest konieczna. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem kadry polskiej, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, aby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w polskiej drużynie były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Narodowy zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po 3 minutach meczu. To było ogromne zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Gracze kadry Czech od początku spotkania prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Drużyna polska w drugiej połowie tego meczu wyglądała trochę lepiej, jednak to czescy gracze zdobyli trzeciego gola. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy próbowali odrobić straty, jednakże zdołali strzelić jedynie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Trzeba zaznaczyć, że ten pojedynek w wykonaniu polskiego zespołu narodowego był tragiczny. Portugalski trener Fernando Santos na pewno nie tak debiut w naszej reprezentacji. Drużyna narodowa Polski mierzyć się będzie z reprezentacją narodową Albanii w drugim meczu zmagań eliminacyjnych. W tym starciu reprezentacja Polski musi zwyciężyć.

Chmura tagów

Zostaw komentarz

Brak kometarzy